Asayiş

‘Şüplendiğiniz kişileri bildirin’

Alanya İlçe Emniyet Müdürü Haşim Çakmaklı, muhtarlarla yaptığı huzur toplantısında mahallelerinde şüphelendikleri kişileri ALO 155’e bildirilmelerini istedi.

‘Şüplendiğiniz  kişileri bildirin’

4 Ekim 2016 22:27
-A

+A

Alanya İlçe Emniyet Müdürü Haşim Çakmaklı, muhtarlarla yaptığı huzur toplantısında mahallelerinde şüphelendikleri kişileri ALO 155’e bildirilmelerini istedi.

Alanya'da muhtarlarla Emniyet Müdürlüğü binasındaki brifing toplantı salonunda bir araya gelen İlçe Emniyet Müdürü Haşim Çakmaklı, FETÖ/PYD soruşturmalarının devam ettiğini ve OHAL uygulamasının 3 ay uzatıldığını belirtti.
Çakmaklı, muhtarlara makamının kapısının açık olduğunu, randevusüz gelebileceklerini ifade etti.
Alanya'da hırsızlık olaylarının bittiğini ve geçtiğimiz aylarda Alanya'da toplam 15 eve giren 5 kişilik hırsızlık çetesinin yakalandığını söyleyen Çakmaklı muhtarlardan mahallelerinde şüphelendikleri kişileri ALO 155’e bildirilmelerini istedi.
 Mahalle Muhtarları adına konuşma yapan Hasan Öner “Alanya Polisimizden memnunuz. Sizlerin de Alanya'da Emniyet Müdürü olarak görev yapmanız bizleri sevindirmiştir. Daha önce Alanya'da görev yaptığınız için sizleri yakından tanıyoruz. Alanya'ya gelmenizden muhtar arkadaşlar adına sevindik' dedi. Alanya Emniyet Müdürü Haşim Çakmaklı Muhtarlarla yaptığı toplantı basına kapalı olarak devam etti.

Mehmet AL
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

ÖNE ÇIKANLAR

ANKET

Yeni Web Sitemizi Beğendiniz Mi?

  • Evet : 2453 Oy (%73)

  • Hayır : 890 Oy (%27)

ARŞİV

Hava, 10 Aralık
Alanya’deki Hava Durumu
+12

Yük.: +15° Düş.: -7°

Nem: 35%

Rüzgar: SSW - 4 KPH

                     E-GAZETE