Alanya

‘Sorunlara birlikte çözüm bulabiliriz’

Alanya Sosyal Güvenlik Kurumu yeni Müdürü Muharrem Kaya, Alanya Sanayici ve İşadamları Derneği’ne (ALSİAD) tanışma ziyaretinde bulundu.

‘Sorunlara birlikte  çözüm bulabiliriz’

14 Haziran 2017 21:32
-A

+A

ALSİAD Başkanı Akın Tabaklar ve yönetim kurulu ile tanışma toplantısında bir araya gelen Kaya, “Buradaki anlayışımız önce kurum olarak, sonra kendim şahsi olarak Alanya halkımıza 7/24 hizmet etmek. En küçük bakkalımızdan, en büyük şirketimize sahip çıkmak. İşletmelerin büyüklüğü küçüklüğü önemli değil, herhangi bir sorun olduğunda bize bilgi verdiğiniz takdirde mutlaka desteğimizi vereceğimizi bilmelisiniz. Biz kurum olarak işçiyi de koruyacağız, işvereni de koruyacağız. O nedenle beni istediğiniz zaman arayabilir, sorunlarınıza birlikte çözüm bulabiliriz” dedi. 
ALSİAD Başkanı Akın Tabaklar, SGK Müdürü Muharrem Kaya’ya ziyaretlerinden dolayı son derece memnun olduğunu dile getirerek, “Öncelikle görevinizde başarılar diliyorum. Bizler işletmeler olarak sizlerin desteklerine, bilgilendirmelerine ihtiyaç duyuyoruz. Bu bilgilendirmeler doğrultusunda işletmelerimizdeki eksiklikleri gideriyor, yanlışlarımızı düzeltiyoruz” dedi. Ziyarette ilerleyen günlerde tüm üyelerin katılacağı bilgilendirme amaçlı bir toplantı yapılması kararı alındı. 
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

ÖNE ÇIKANLAR

ANKET

Yeni Web Sitemizi Beğendiniz Mi?

  • Evet : 2848 Oy (%74)

  • Hayır : 975 Oy (%26)

ARŞİV

Hava, 10 Aralık
Alanya’deki Hava Durumu
+12

Yük.: +15° Düş.: -7°

Nem: 35%

Rüzgar: SSW - 4 KPH

                     E-GAZETE