Siyaset

‘Siyonist projelere güvenmeyin!’

‘Siyonist projelere güvenmeyin!’

20 Ekim 2017 20:43
-A

+A

Saadet Partisi (SP) Alanya İlçe Teşkilatı Başkan Yardımcısı Hüseyin Sarıca, ülke gündemine yönelik konuştu. Sarıca, “İsrail, Büyük İsrail'i kurma görevini Amerika ve Batı'ya tevdi etmişti. Fakat Amerikan ekonomisi bu işe fazla dayanamadı. Amerika'da halk hareketleri çoğalmaya başladı.
Bunun üzerine taktik değiştirdiler. İsrail bu iş için ekonomisi hızla büyüyen Çin ve Rusya bloku ile anlaştı. Doğu bloku Büyük İsrail'i kuracak, sonrasında ABD ve Batı koruyacak. Makro plan budur.
Şimdi Türkiye kendi kendine Doğu Blokunun tarafına çekilmedi. Herşey Siyonizm'in istediği gibi oluyor. Şunu asla ama asla bir Milli Görüşçü aklından çıkarmamalıdır:
Dış Politika'da İslam Birliği içinde atılmayan her adım Büyük İsrail için atılmış bir adım demektir. Hem Rusya-Çin blokunu, hem ABD-Batı blokunu safdışı bırakmadan milli ve yerli politika üretemezsiniz. Erbakan Hocamız'ın "Bu Siyonizm, Kiiim? Ben mi? Ben hiç Siyonizm'e hizmet eder miyim? türküsünü söylete söylete ordusunda size askeri talim yaptırır." sözünü de aklınızdan çıkarmayın. Siyonist projelere de güvenmeyin!” diye konuştu. – Mert CANTÜRK 
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

ÖNE ÇIKANLAR

ANKET

Yeni Web Sitemizi Beğendiniz Mi?

  • Evet : 2887 Oy (%72)

  • Hayır : 1115 Oy (%28)

ARŞİV

Hava, 10 Aralık
Alanya’deki Hava Durumu
+12

Yük.: +15° Düş.: -7°

Nem: 35%

Rüzgar: SSW - 4 KPH

                     E-GAZETE