Sağlık

'Sağlığınız emin ellerde'

Vali Karaloğlu, pazartesi gününden itibaren Poliklinik Birimi hizmete açılan Yeni ALKÜ Alanya Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ni inceledi. İncelemede bilgilere veren Hastane Yöneticisi Yazan, “Alanya Eğitim ve Araştırma Hastanesi olarak ‘Sağlığınız emin ellerde, bizim için değerlisiniz’ diyor, sağlıklı günler diliyoruz” dedi.

'Sağlığınız  emin ellerde'

13 Haziran 2017 21:50
-A

+A

Yeni ALKÜ Alanya Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nin Poliklinik Birimi, 12 Haziran 2017 Pazartesi gününden itibaren hasta ve hasta yakınlarına hizmet vermeye başladu. Antalya Valisi Münir Karaloğlu, Alanya Kaymakamı Mustafa Harputlu, Antalya KHB Genel Sekreteri Prof. Dr. Necat Yılmaz, Hastane Yöneticisi Dr. Tevfik Yazan ve yönetim ekibimi yeni hastaneyi yerinde inceledi. Vali Karaloğlu, Kaymakamı Harputlu 'ya, Çocuk Allerjisi, Dahiliye, Kadın Doğum Hastalıkları, Üroloji, Psikiyatri Genel Cerrahi, Jinekolojik Onkoloji Cerrahisi, Çocuk Gastroenteroloji ,Gastroenteroloji, Fizik Tedavi bölümlerinin hizmet vermeye başladığı yeni binanın son durumu hakkında , Antalya KHB Genel Sekreteri Yılmaz, Hastane Yöneticisi Yazan bilgi verdi. Hastanenin tamamen hasta ve hasta yakınlarınn hizmetine açılması için çalışmalar tüm hızıyla devam ediyor. 
‘SAĞLINIZ EMİN ELLERDE, BİZİM İÇİN DEĞERLİSİNİZ’
Hizmet vermeye başlayan hastane hakkında konuşan Yazan, “Yeni ALKÜ Alanya Eğitim ve Araştırma Hastanemizin Poliklinik Birimi, 12 Haziran 2017 Pazartesi gününden itibaren hasta ve hasta yakınlarımıza hizmet vermeye başlamıştır. Hastanemiz 2. gününde de güler yüzlü sağlık personeliyle hasta ve hasta yakınlarımıza sağlık hizmeti vermeye devam etmektedir. Poliklinik birimimizde şuanda aktif olarak hizmet veren bölümlerimiz Çocuk Allerjisi, Dahiliye, Kadın Doğum Hastalıkları, Üroloji, Psikiyatri Genel Cerrahi, Jinekolojik Onkoloji Cerrahisi, Çocuk Gastroenteroloji, Gastroenteroloji, Fizik Tedavidir. İlerleyen zamanlarda yeni branşlarımız ve bölümlerimizle hastalarımıza hizmet vermeye başlayacağız. Hastanemizin tamamen hasta ve hasta yakınlarımızın hizmetine açılması için çalışmalar tüm hızıyla devam etmektedir. Alanya Eğitim ve Araştırma Hastanesi olarak ‘Sağlığınız emin ellerde, bizim için değerlisiniz’ diyor, sağlıklı günler diliyoruz.”
 
 
Haberin Galerisi
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

ÖNE ÇIKANLAR

ANKET

Yeni Web Sitemizi Beğendiniz Mi?

  • Evet : 2922 Oy (%67)

  • Hayır : 1433 Oy (%33)

ARŞİV

Hava, 10 Aralık
Alanya’deki Hava Durumu
+12

Yük.: +15° Düş.: -7°

Nem: 35%

Rüzgar: SSW - 4 KPH

                     E-GAZETE