Antalya

“İyi ki MUBİM var”

Antalya MUBİM ayrıcalığını yaşamaya devam ediyor. Gazipaşa Aydın Mahalle Muhtarı’nın MUBİM üzerinden talep ettiği spor aletleri kısa sürede yerine getirildi. Muhtar Ali Osman Aydın, “Bu kadar kısa sürede gerçekleşeceğini düşünmüyordum. İyi ki MUBİM var” dedi.

“İyi ki MUBİM var”

10 Ocak 2017 20:15
-A

+ABüyükşehir Belediyesi’nin Türkiye’ye örnek olan projesi MUBİM, hizmette büyük kolaylık sağlıyor. Muhtarların taleplerini bulundukları yerden, teknolojiyi kullanarak iletebildiği MUBİM sayesinde mahallelerin pek çok sorunu tek bir işlemde çözüme kavuşuyor. Büyükşehir Belediyesi, Gazipaşa Aydın Mahallesi Muhtarı Ali Osman Aydın’ın spor aleti isteğini de kısa sürede yerine getirdi. MUBİM’e müracaatın düşmesinin hemen ardından çalışmaya başlayan Büyükşehir ekipleri, Aydın Mahallesi Toktaşlar Parkı’na halkın sağlıklı yaşamla buluşabilmesi için spor aletlerini yerleştirdi. Ayrıca Karalar Hüseyinli İlkokulu’nun minik öğrencilerinin oyun parkı talebi de Büyükşehir Belediyesi tarafından karşılandı.
İYİ Kİ MUBİM VAR
Aydın Mahallesi Muhtarı Ali Osman Akay, hizmeti tek tuşla ayağına getiren MUBİM sisteminden duyduğu memnuniyeti dile getirdi. Muhtar Akay, “Muhtarlar Bilgi Merkezi (MUBİM) sayesinde artık hizmet hızlı bir şekilde ayağımıza kadar geliyor. Sorun ve taleplerimizi belediyeye gitmeden oturduğumuz yerden iletiyor ve kısa sürede çözüm buluyoruz. Toktaşlar Parkı için MUBİM üzerinden spor aleti talebinde bulunmuştum. İvedilikle yerine getirildi. Bu kadar kısa sürede gerçekleşeceğini düşünmüyordum. İyi ki MUBİM var” dedi.
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

ÖNE ÇIKANLAR

ANKET

Yeni Web Sitemizi Beğendiniz Mi?

  • Evet : 2851 Oy (%74)

  • Hayır : 977 Oy (%26)

ARŞİV

Hava, 10 Aralık
Alanya’deki Hava Durumu
+12

Yük.: +15° Düş.: -7°

Nem: 35%

Rüzgar: SSW - 4 KPH

                     E-GAZETE