Belediye

‘Güzel hizmetler getirmeye devam’

‘Güzel hizmetler  getirmeye devam’

20 Eylül 2017 19:51
-A

+A

Antalya Büyükşehir Belediyesi Alanya Koordinatörü Hüseyin Güney, birim amirleriyle Alanya’nın batısına çıkarma yaptı. 
 
Alanya Koordinatörü Hüseyin Güney, Konaklı’dan sonra istişare toplantılarına  Avsllar’da devam etti. İstişare ve değerlendirme toplantısına Avsallar, İncekum, Saburlar, Karamanlar, Orhan, Çakallar ve Alara Mahalle Muhtarları ve Ak Parti Mahalle temsilcileriyle, , Antalya Büyükşehir Belediyesi Alanya Şube Müdürü İlyas Şirin, Asat Şube Müdürü Fatih Uysal, Kırsal alan sorumlusu Arif Yeni ve Mezarlıklar Müdürü Yakup Gök katıldı.  
Yaklaşık 2 saat süren toplantıda Alanya Koordinatörü Hüseyin Güney, önce mahalle muhtarları ve temsilcilerini dinledi. Mahalle muhtarları ve temsilcileri bölgelerinde yapılan alt ve üst yapı çalışmalarından ötürü Güney’e teşekkür ederek, yeni talep ve isteklerini dile getirdiler.. 
Alanya Koordinatörü Hüseyin Güney toplantıda yaptığı değerlendirmede, “ Büyükşehir Belediyesi olarak sorumluluk alanımız içinde bulunan Alanya’nın her yerine hizmet götürme gayreti içindeyiz. Söz konusu mahallelerimize içme suyu, kanalizasyon, kaldırım, park ve bahçe hizmetleri ile mezarlık hizmetlerini en iyi şekilde getiriyoruz. Proje aşamasında olan ve yatırım bütçesine alınacak yatırımları da planlıyoruz. Batı bölgesine daha da güzel hizmetler getirmeye devam edeceğiz. İstişare ve değerlendirme toplantılarına Konaklı’dan başladık Avsallar’da devam ediyoruz. Diğer mahallelerimizde de belirli periyotlarla bu toplantıları yapacağız. Oldukça verimli bir toplantı oldu katılımcılara teşekkür ediyorum” dedi. 
 
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

ÖNE ÇIKANLAR

ANKET

Yeni Web Sitemizi Beğendiniz Mi?

  • Evet : 2854 Oy (%74)

  • Hayır : 977 Oy (%26)

ARŞİV

Hava, 10 Aralık
Alanya’deki Hava Durumu
+12

Yük.: +15° Düş.: -7°

Nem: 35%

Rüzgar: SSW - 4 KPH

                     E-GAZETE