Siyaset

"Ezanı susturan CHP değil midir?"

İstanbul Kartal'da düzenlenen "Teslim olmayacağız" mitinginde HDP ile CHP'nin yan yana saf tutmasının tartışması devam ederken konuyla ilgili bir eleştiri de Saadet Partisi (SP) İlçe Teşkilatı Başkan Yardımcısı Hüseyin Sarıca'dan geldi.

"Ezanı susturan  CHP değil midir?"

22 Kasım 2016 23:18
-A

+A

Eski Genel Başkanımız Mustafa Kamalak'a bir kez daha hak veriyorum" diyerek sözlerine başlayan Sarıca, "2012 yılında yaptığı konuşmada terörü doğuran bizzat CHP’dir. Terörün anası CHP’dir. AKP ise lalasıdır' demişti. Terörü 10 yıldır büyüten de AK Parti’dir. Türkiye’de terörü besleyen ve teröristlerin eline silahı veren güc ABD'dir. ABD'de Türkiye’nin stratejik ortağıdır. CHP bu milletin hep mukaddesatıyla savaşmıştır, milletin öz değerleri ile mücadele etmiştir. Gençliği milli değerlerimizden koparmak için mücadele etmişlerdir. Batıl zihniyet bu ülkenin tertemiz evlatlarını birbirlerine karşı düşman kıldı. Yanlış sosyal uygulamalarla bu ülkenin evlatlarını birbirlerine düşman yaptılar.“ CHP’ye oy verenler bu ifademize tepki koyabilirler. Alınabilirler. Ancak CHP, Atatürk’ü ikna edebilmiş olsalardı 1924 anayasasına milletin dini Hıristiyanlıktır ibaresinin yazılmasını sağlayacaklardı. Bu ülkede ezanı susturan CHP değil midir? CHP’nin bugüne kadar mana âleminde bir icraatı olmamıştır. Manadan kopmuş, Allah korkusu olmayan bir nesil terörist olmayacak ta ne yapacaktı!”

AK Parti ise 10 yıldır iktidarda, terör olayları arttı. Tüm illerimiz, ilçelerimiz şehitler verdi. Yeter artık gözyaşı dinsin diyoruz ve Milli Görüş ile terörü bitirecek tek parti biziz diyoruz. İslam birliğinin tesisi ile Türkiye’nin ve tüm insanlığın huzur, barış ve kardeşlik içerisinde yaşayabileceği yeni bir dünya için Saadet partimizin mutlaka mecliste olması lazımdır" diye konuştu. - Mert CANTÜRK
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

ÖNE ÇIKANLAR

ANKET

Yeni Web Sitemizi Beğendiniz Mi?

  • Evet : 2883 Oy (%72)

  • Hayır : 1098 Oy (%28)

ARŞİV

Hava, 10 Aralık
Alanya’deki Hava Durumu
+12

Yük.: +15° Düş.: -7°

Nem: 35%

Rüzgar: SSW - 4 KPH

                     E-GAZETE