Sağlık

‘En iyi hizmet için her gün çalışıyoruz’

‘En iyi hizmet için  her gün çalışıyoruz’

5 Eylül 2017 00:25
-A

+A

Antalya Kamu Hastaneler Birliğine bağlı ALKÜ Alanya Eğitim ve Araştırma Hastanesi hastane yönetimi bayramın 2. gününde sağlık çalışanlarıyla bir araya geldi. Her yıl geleneksel olarak düzenlenen bayramlaşma töreninde renkli anlar yaşandı. 
 
Birlik beraberlik, dayanışma ve ekip ruhu için bir arada olan sağlık çalışanları birbirleriyle bayramlaştı. Hastane Yönetimi daha sonra yatmakta olan hastaları ve bayramda çalışan sağlık personelini ziyaret ederek bayramlarını kutladı. Başhekim Yardımcısı Uz.Dr. Hasan Yetkin, “Ekip ruhuyla 24 saat boyunca hizmet veren insan sağlığı için saniyelerle savaşan, hastaların sağlığına kavuşması için özverili bir şekilde çalışıp çaba sarfeden tüm sağlık çalışanlarımızın bayramını kutluyorum” dedi.
Yetkin, “Sağlık hizmetlerimizin faydalı ve başarılı olabilmesinde sağlık çalışanlarımızın emeği çok fazladır. Bizler hastalarımıza en iyi hizmeti sunmak için hergün çalışmaktayız. Başarımızın sırrı ise çalışan memnuniyetidir. Bugün burada bir kez daha ALKÜ Alanya Eğitim ve Araştırma Hastanesi olarak bir aile olduğumuzu gösterdik. Hasta ve hasta yakınlarımızda bu ailenin bir parçasıdır. Herkese; geçmişin bugünle, öfkenin sevgiyle barıştığı, tüm insanların birbirine anlayış gösterdiği bir gün diliyoruz.Unutmayalım ki bayram paylaşmak, hatırlanmak ve hatır sormaktır. Bu duygu ve düşüncelerle herkesin bayramını en içten dileklerimle kutlarım. “dedi.
 
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

ÖNE ÇIKANLAR

ANKET

Yeni Web Sitemizi Beğendiniz Mi?

  • Evet : 2887 Oy (%72)

  • Hayır : 1112 Oy (%28)

ARŞİV

Hava, 10 Aralık
Alanya’deki Hava Durumu
+12

Yük.: +15° Düş.: -7°

Nem: 35%

Rüzgar: SSW - 4 KPH

                     E-GAZETE