Siyaset

'Biz de evet için size geliriz'

CHP Alanya İlçe Başkanı Ali Takavut ve Yönetim Kurulu Üyeleri 16 Nisan'da yapılacak olan referandum öncesinde propaganda çalışmalarına başladı

'Biz de evet için size geliriz'

13 Şubat 2017 22:38
-A

+A

İlk olarak Alanya Koordinatörü Hüseyin Güney'i ziyaret eden Takavut, Güney'e hayır broşürü verdi. Güney'de Takavut'a 'Biz de evet kampanyasına destek istemek için size geliriz" diyerek takıldı.

16 Nisan’da yapılacak Anayasa Referandumu öncesi propaganda çalışmalarına başlayan CHP Alanya İlçe Teşkilatı Antalya Büyükşehir Belediyesi Alanya Koordinatörü Hüseyin Güney’i ziyaret etti. CHP İlçe Başkanı Ali Takavut, yönetim kurulu ve meclis üyeleri referandum ile ilgili çalışmaları hakkında Güney’e bilgiler verdi. Alanya Koordinatörü Hüseyin Güney, “ 16 Nisan’da yapılacak Anayasa Referandumu, bu ülkenin geleceği için son derece önemli,, demokrasinin vazgeçilmez unsurları içinde olan siyasi partilerin kendi düşüncelerini halka aktarmak yönünde yaptıkları çalışmalar gayet doğaldır. Bu nedenle CHP Alanya İlçe Başkanı Ali Takavüt ve ekibine ziyaretleri için teşekkür ediyorum. 16 Nisan’da halkımız en doğru kararı verecektir. Buna da herkes saygı göstermek zorunda. Tek dileğimiz, halkımızı germeden medeni bir şekilde bu süreci götürmektir. Bu süreçte başta siyasiler olmak üzere herkese önemli görevler düşmektedir" dedi. Takavut, Güney'e 16 Nisan'da ki referandumda neden hayır denilmesi gerektiğiyle ilgili bir broşür verdi. Güney de Takavut'a 'Biz de evet kampanyasına destek istemek için size geliriz" diyerek takıldı.
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

'Herkesin aday  olmaya hakkı var'

'Herkesin aday olmaya hakkı var'

21:05 - 16 Ağustos 2017

Budak önce övdü, sonra eleştirdi

Budak önce övdü, sonra eleştirdi

21:04 - 16 Ağustos 2017

MHP değerlendirme yaptı

MHP değerlendirme yaptı

21:02 - 16 Ağustos 2017

MHP'li İlçe başkanları toplandı

MHP'li İlçe başkanları toplandı

20:43 - 15 Ağustos 2017

'Pabuç bırakmayacağız!'

'Pabuç bırakmayacağız!'

20:41 - 15 Ağustos 2017

ÖNE ÇIKANLAR

ANKET

Yeni Web Sitemizi Beğendiniz Mi?

  • Evet : 2769 Oy (%74)

  • Hayır : 951 Oy (%26)

ARŞİV

Hava, 10 Aralık
Alanya’deki Hava Durumu
+12

Yük.: +15° Düş.: -7°

Nem: 35%

Rüzgar: SSW - 4 KPH

                     E-GAZETE

                  AYNA MAGAZİN