Alanya

'Birlikte sağlam ve güçlü olun!'

Antalya Esnaf ve Sanatkârlar Odaları Birliği (AESOB) Başkanı Adlıhan Dere ve yönetimi Alanya Kaymakamı Mustafa Harputlu'yu makamında ziyaret etti.

'Birlikte sağlam  ve güçlü olun!'

2 Haziran 2017 19:13
-A

+A

AESOB Başkanı Adlıhan Dere ve yönetim kurulu üyeleri, Alanya Kaymakamı Mustafa Harputlu'yu makamında ziyaret ederek kendisiyle bir süre görüştü. Kaymakam Harputlu'ya ziyarette bulunan AESOB yönetimine Alanya'da bulunan AESOB’a bağlı Alanya Esnaf ve Sanatkârlar Odası ile Şoförler ve Nakliyeciler Odası’nın başkan ve yönetimleri de eşlik etti.
BAŞKAN DERE "75 ODAMIZ MEVCUT"
Alanya Kaymakamı Mustafa Harputlu'ya odalar hakkında bilgi veren AESOB Başkanı Dere, "Bazı etkinlikleri katılmak üzere Alanya'ya geldik. Bu vesile ile Sayın Kaymakamımızı makamında ziyaret etmek istedik. İl ve ilçelerde bulunan toplam 75 odamız mevcut. AESOB Antalya’daki en büyük Sivil Toplum Kuruluşu. Bu odalarımızın 37 tanesi merkezde, 38 tanesi ise ilçelerde. Buradaki esnaflarımız işlerini düzgün yapan ve Ahilik Kültürünü de ellerinden geldiğince yaşatmaya çalışan esnaflardandır" dedi.
KAYMAKAM HARPUTLU "BİRLİKTE, SAĞLAM VE GÜÇLÜ OLURSANIZ TOPLUMDA GÜÇLÜ OLUR"
Alanya Kaymakamı Mustafa Harputlu ziyaretten dolayı duyduğu memnuniyeti dile getirerek, Birlik Başkanı Adlıhan Dere nezdinde tüm yönetim kurulu üyelerine teşekkür etti. Ramazan ayını kutlayarak sözlerini başlayan Alanya Kaymakamı Mustafa Harputlu, "Birlikte güzel işler yapılırsa ülkemiz, bölgemiz ve Alanya'mız kazanır. Esnaflarımızın sıkıntılarını dinleyeceğiz. Her türlü de desteğe hazırız. Sorunlara çözüm bulmaya çalışacağız. Esnaflarımız birlikte, sağlam ve güçlü olursa toplumda güçlü olur" dedi.
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

Tuna'dan 4T stratejisi

Tuna'dan 4T stratejisi

20:09 - 20 Ağustos 2017

İlk gününde  rekor kırdı!

İlk gününde rekor kırdı!

20:03 - 20 Ağustos 2017

Turizmin nasıl  geçtiği ortada

Turizmin nasıl geçtiği ortada

19:33 - 18 Ağustos 2017

Kurban satış  yerleri belirlendi

Kurban satış yerleri belirlendi

19:30 - 18 Ağustos 2017

ÖNE ÇIKANLAR

ANKET

Yeni Web Sitemizi Beğendiniz Mi?

  • Evet : 2771 Oy (%74)

  • Hayır : 951 Oy (%26)

ARŞİV

Hava, 10 Aralık
Alanya’deki Hava Durumu
+12

Yük.: +15° Düş.: -7°

Nem: 35%

Rüzgar: SSW - 4 KPH

                     E-GAZETE

                  AYNA MAGAZİN