Alanya

‘ALSTUD’a destek vereceğiz’

Alanya Devlet Hastanesi Başhekimi ve Alanya Sağlık Turizmi Derneği Başkanı Tevfik Yazan, Alanya Kaymakamı Dr. Hasan Tanrıseven’i makamında ziyaret etti.

‘ALSTUD’a destek vereceğiz’

22 Ekim 2016 01:13
-A

+A

Alanya Devlet Hastanesi Başhekimi ve Alanya Sağlık Turizmi Derneği Başkanı Tevfik Yazan, Alanya Kaymakamı Dr. Hasan Tanrıseven’i makamında ziyaret etti. Alanya Sağlık Turizmi Derneği Başkanı Tevfik Yazan, Alanya Sağlık Turizmi Derneği’nin başkanlığında Alanya Titan Select Otel’de yapacak oldukları çalıştay hakkında Alanya Kaymakamı Dr. Hasan Tanrıseven’e bilgi verdi. ALSTUD Başkanı Yazan, ”ALSTUD’un başkanlık edeceği çalıştaya tüm Türkiye’de faaliyet gösteren sağlık turizmi derneklerini Alanya’ya davet ederek bir toplantı gerçekleştireceğiz” dedi.
Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Alanya Kaymakamı Dr. Hasan Tanrıseven, “Alanya Sağlık Turizmi Derneği az zamanda çok büyük işler yaptı. Sağlık turizmi için Alanya’da ciddi anlamda potansiyele sahip bir şehir. Alanya’nın tanıtımı için Alanya Sağlık Turizmi Derneği büyük önem taşıyor. Sağlık turizmi, yeni fakat çok önemli bir alan. El birliği ile sağlık turizmini çok daha iyi yerlere getireceğiz. Çalışmalarınızda başarılar diliyorum” dedi.
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

ÖNE ÇIKANLAR

ANKET

Yeni Web Sitemizi Beğendiniz Mi?

  • Evet : 2849 Oy (%74)

  • Hayır : 976 Oy (%26)

ARŞİV

Hava, 10 Aralık
Alanya’deki Hava Durumu
+12

Yük.: +15° Düş.: -7°

Nem: 35%

Rüzgar: SSW - 4 KPH

                     E-GAZETE